Specjalista ds. Kontroli Produkcji

Position:
Specjalista ds. Kontroli Produkcji (Absolwent studiów technicznych)

Opis stanowiska:

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Działu Realizacji Projektów oraz z Kierownikiem Produkcji
  • Prowadzenie zakładowej kontroli produkcji w firmie
  • Kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji
  • Szkolenie pracowników fizycznych w zakresie realizowanych projektów, wymagań jakościowych, wymagań zakładowej kontroli produkcji
  • Prowadzenie zestawień dotyczących stanu zaawansowania produkcji
  • Prowadzenie inwentaryzacji stanu magazynu
  • Przygotowywanie dokumentacji rysunkowej

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (produkcja, budownictwo)
  • Dobra znajomość programów MS Office, AutoCAD
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w zakresie kontroli jakości produkcji, usług budowlanych
  • Prawo jazdy kategoria B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: i.niewiadomska@alfabond-kohlhauer.pl

Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie oraz administrowanie przez Alfa Bond Kohlhauer Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie jak i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO. Wszelkie informacje na ten temat może Pani/Pan uzyskać drogą elektroniczną wysyłając e-mail z pytaniem na wyżej podany w ogłoszeniu adres.

Dane kontaktowe

Jak się z nami skontaktować
ALFA BOND KOHLHAUER Sp. z o.o.
Al. Katowicka 113
05-830 Kajetany
Polska

office.warszawa@kohlhauer.com

Tel: +48 22 722-20-32
Fax: +48 22 721-15-19

Blog